[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره امور پژوهش::
معرفی افراد::
کارگروه::
مستندات::
اطلاعات مجلات::
اخبار و اطلاعات::
آرشیو اسناد::
پژوهشگران برتر::
تماس با ما::
تسهیلات پایگاه::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
اطلاعات تماس

  نشانی تهران

  میدان رسالت

خ هنگام خ

دانشگاه

علم و صنعت ایران

  تلفن 77240449

  دور نگار 77240447

  کد پستی 13114-16846

  پست الکترونیک research@iust.ac.ir

..
:: خوش آمدید ::

امور پژوهش مجموعه ای هدفمند از مولفه های مرتبط و به هم پیوسته ای می باشد که به طور هماهنگ برای توسعه پژوهش و فناوری برای تامین نیازهای دانشگاه و کشور در سطح ملی و بین المللی فعالیت می نماید.

AWT IMAGE
دومین همایش ملی توسعه پایدار خلیج فارس: محیط زیست مناطق ساحلی
دومین همایش ملی توسعه پایدار خلیج فارس: محیط زیست مناطق ساحلی در تاریخ ۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در دانشگاه خلیج فارس، بوشهر برگزار خواهد شد. از علاقمندان تقاضا داریم جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و نحوه حضور به وب سایت https://pgsd.ir مراجعه نمایند. 

بیست و هفتمین سمینار جبر ایران
بیست و هفتمین سمینار جبر ایران در تاریخ ۱۸و۱۹ اسفندماه ۱۴۰۰ در دانشگاه خلیج فارس، بوشهر برگزار خواهد شد. از علاقمندان تقاضا داریم جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و نحوه حضور به وب سایت https://ias۲۷.pgu.ac.ir مراجعه نمایند. 

دومین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، آغاز اجرا و تقسیم کار ملی
دومین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، آغاز اجرا و تقسیم کار ملی در تاریخ ۲۸ و۲۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ به صورت ترکیبی (حضوری- مجازی) برگزار می گردد.از علاقمندان جهت تقاضا داریم جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و نحوه حضور به وب سایتhttp://conference.olgou.ir مراجعه نمایند. 

فراخوان دومین کنفرانس ملی تفکر سیستمی در عمل
دومین کنفرانس ملی تفکر سیستمی در عمل در تاریخ ۱۶ تا ۱۸ آذرماه ۱۴۰۰ در شهر مشهد دانشگاه فردوسی مشهد دانشکده علوم اداری و اقتصادی برگزار خواهد شد. از علاقمندان تقاضا داریم جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و نحوه حضور به وب سایت www.https://stinpconf۲۰۲۱.um.ac.ir مراجعه نمایند. 

بیست و چهارمین دوره مسابقات و همایش ملی سالیانه بتن و زلزله
 بیست و چهارمین دوره مسابقات و همایش ملی سالیانه بتن و زلزله با همکاری انجمن علمی مهندسی بتن و سازه های بتنی ایران در تاریخ ۵ الی ۶ دیماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد. ازعلاقمندان تقاضا داریم جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و نحوه حضور به وب سایت www.aciiranchapter.org مراجعه نمایند.

سخنرانی آقای دکتر امینی فارسانی در کنفرانس دانشگاه کمبریج و دانشگاه کوئینز بلفاست
انتشارات دانشگاه کمبریج، انجمن زبان شناسان رشته زبان شناسی کاربردی انگلستان  با همکاری دانشگاه کوئینز بلفاست (به عنوان میزبان)، کنگره زبان شناسی کابردی را با دعوت از متخصصان حیطه Research Synthesis in Applied Linguistics در ماه اخیر برگزار کردند. ۸ سخنران در این حیطه از کل جهان با گرایش خاص از دانشگاههای هاروارد، میشیگان، آکسفورد، آریزونا، بلفاست، .. جهت سخنرانی دعوت شده بودند و از ایران نیز دکتر محمد امینی فارسانی استادیار گروه زبانهای خارجه دانشگاه علم وصنعت ایران به عنوان سخنران دراین کنگره دعوت و به ارائه جدیدترین یافته ها با محوریت Mixed-methods Research Synthesis in Applied Linguistics پرداخته اند. محققان، دانشجویان و اساتید حیطه از سراسر جهان در این کنگره جهانی حضور داشتند. خلاصه مقالات این سخنرانی ها و گزارش کنگره در نشریه معتبر Language Teaching از سری مجلات دانشگاه کمبریج در اکتبر ۲۰۲۱ به چاپ رسیده است. همچنین سخنرانان این کنگره، پس از دو روزبحث تخصصی و فنی، کمیته تخصصی  Secondary Research in Applied Linguistics را تاسیس نمودند و دکتر امینی فارسانی در این کمیته تخصصی که زیر نظر انتشارات دانشگاه کمبریج و انجمن زبان شناسان رشته زبان شناسی کاربردی انگلستان به فعالیت پژوهشی و آموزشی می پردازد، به عنوان عضو فعال کمیته تخصصی انتخاب و به فعالیت خواهند پرداخت.

پیوندهای فوری
ارتباط مستقیم با مدیر
::
ورود کاربران
نام کاربری
رمز عبور
ورود خودکار
بازیابی رمز عبور
::
منابع دیجیتال

master journal list

scimago journal

web of science

times ranking

ntu-ranking

scopus

isc

::
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .
Persian site map - English site map - Created in 0.33 seconds with 59 queries by YEKTAWEB 4372